KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396350
nr 1339 6350
C G Wadell. Signerad, daterad 1892, Gustav II Adolf. Olja på duk, 80x126 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 20:27:44
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr